Pokazy fajerwerków na wesela

Pokazy fajerwerków i sztucznych ogni na weselach

Tradycyjne uroczystości weselne na naszych oczach zmieniają swój charakter. Oprawę wesela dostosowujemy do własnej wrażliwości estetycznej – nie podążamy tropem poprzednich pokoleń i nie dajemy się zamknąć w konwencji, która młodym nie odpowiada. Wśród oryginalnych pomysłów na niezapomniane wesele coraz częściej – choć wciąż za rzadko… - pojawia się weselny pokaz pirotechniczny. To unikatowe rozwiązanie, oczywiście całkowicie bezpieczne dla gości. Nowoczesna pirotechnika stoi na tak wysokim poziomie, że nie powinni mieć Państwo żadnych obaw.  

Pokaz fajerwerków na weselach to dobre rozwiązania zarówno na początek jak i na finał imprezy. Takie unikalne podejście do organizacji imprezy dla rodziny i znajomych gwarantuje, że kolejne wesele w rodzinie nie zleje się w pamięci gości z innymi uroczystościami. Gorąco polecamy więc Państwa uwadze sztuczne ognie na wesele jako rozwiązanie na tyle niekonwencjonalne, że mające szanse przejść do rodzinnej legendy. Zapewniamy jednocześnie, że każdy pokaz sztucznych ogni zorganizowany przy użyciu materiałów pirotechnicznych zakupionych w naszym sklepie to pokaz bezpieczny i naprawdę efektowny.

 

Cennik pokazów wesela

Pokazy pirotechniczne, do których pragniemy Państwa przekonać, organizujemy już od 2 tysięcy złotych. Ta niewygórowana cena to gwarancja wysokiej jakości materiałów pirotechnicznych, ich stuprocentowego bezpieczeństwa oraz obsługi pokazu przez osobę posiadającą wszelkie uprawnienia, zezwolenia i ubezpieczenia. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt na nr 660895100. Wieloletnie doświadczenie w organizacji pokazów pirotechnicznych sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej szczegółowe Państwa pytania.

Jeśli są Państwo zainteresowani pokazem zamykającym się w kwocie niższej, niż 2 tysiące złotych, proponujemy zakup profesjonalnych zestawów fajerwerków do samodzielnego odpalenia. Także i one opatrzone są certyfikatami bezpieczeństwa i nie będą mieli Państwo kłopotów z ich uruchomieniem. Jak wszystkie materiały pirotechniczne w naszym sklepie, zestawy do samodzielnego odpalenia to gwarancja rewelacyjnych efektów wizualnych i dźwiękowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl